Seniori 2010/2011

Raspored, tablica, lista strijelaca,…

Golmani 2010/2011

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Alen Sigur11801001232
Leon Belošević2540000299
Petar Kovačić *301400001099
Nikola Bartulić **
12000000

Obrambeni 2010/2011

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Bruno Peršin 21921850
Alen Komić (dokap.)428642261
Mario Domitrović522231480
Ivan Vrhovac 6162687
Ivan Đurašin (kap.)928111881
Edo Perović 13124
Sven Dorotić (J)16334
Jakov Vidak (J)596

Vezni 2010/2011

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Muris Ičanović326551183
Nikola Komšić817431093
Neven Novosel14271842295
Danijel Kireta1527611308
Krešimir Krpan 1724661570
Mario Majstorović (J)191311762
Vedran Stipaničev202922448
Siniša Ferenček2319761452
Domagoj Cavrić (J)483
Antonio Ćosić (J)237
Stjepan Gotovac * 190
Damir Matković (J)256
Tomislav Prskalo **101454952

Napadači 2010/2011

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Tomislav Kutleša72739112087
Dario Turkman11213331619
Tomislav Sekulić1828211582
Igor Ferenček *511151
Nikola Grgić **211119
Darko Blažinić **2280119

(J) Junior
* Došao 2011
** Napustio klub

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Led Zeppelin srpanj 31, 2010 u 21:01

trenerova slika mi je precarska….xD

Odgovori

Ostavi komentar