Seniori 2009/2010

Golmani 2009/2010

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Alen Sigur17020000630
Nikola Bartulić
12180000001620

Obrambeni 2009/2010

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Denis Ivančić2220200951371
Bruno Peršin315040034973
Alen Komić4202311201687
Mario Domitrović5221500202024
Tomislav Jurčić20000078895
Ivan Smolković17020038714
Ivan Vrhovec *9020021715
Jakov Vidak * (J)100000130
Zoran Vojković **9000043633
Drago Benčić **301100316

Vezni 2009/2010

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Muris Ičanović6196400501634
Ivan Dumbović (J)72263001341431
Ivan Đurašin10225500211879
Mario Majstorović (J)212000513850
Ivan Gregurić *7000031530
Danijel Kireta *811410001935
Sebastijan Sesar * (J)000000000
Boris Kajić **12211060476953
Tomislav Šimičić **6330051147443

Napadači 2009/2010

Ime i prezimeBrojUtslavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1slavlje-kraj1
Mario Skrbin 914330095216647
Ivan Bobinac11168000821521215
Nikola Grgić 191000118305305
Mišo Đureković8100001292292
Darko Blažinić (J)820001786172
Tomislav Kutleša *138200201441009
Dario Turkman *5310011120361
Kosta Đukić **12101002858582

* došli 2010.

** otišli

(J) Junior

Tablica 1.ŽNL u kategoriji seniora za sezonu 2009/2010

KlubUtPobNerPorG+G-Bodovi
Banovac Glina251654622853
Lekenik251564662951
Radnik Majur251456533447
Zrinski Odra251339433942
TŠK 1932 Topolovac2512310655339
Sloga Maris Jazavica2512211495138
Topusko2511410474037
Mladost GG2511410444737
Mladost Repušnica258710394831
Moslavac Popovača25799423430
Jasenovac257513415526
Slavonac Lipovljani257414366425
Lokomotiva Kutina254219458914
INA1313915366

Ostavi komentar