Pripreme u susret pretkola Hrvatskog nogometnog kupa odrađene na visokom nivou

16. kolovoza 2017.

Nakon stanke od nogometa, te dolasku nove sezone na vrata, NK Lekenik je odradio uvodne pripreme na visokom nivou i polako se slažu kockice za nadolazeću utakmicu Hrvatskog nogometnog kupa sa NK Oriolikom iz Oriovca. Trener Šeperac je dao dečkima period rehabilitacije i odmora od prošle sezone do 24.07. kada je održana prozivka te su svi igrači iz prošle sezone se odazvali na istu uz nekoliko pojaćanja, dok nekih većih odlazaka ključnih igrača nije bilo. Pripreme su odrađene profesionalno sa 2 utakmice i sudjelovanjem na tradicionalnom turniru u Pešćenici. Nakon pobjeda na domaćem terenu nad NK Frankopanom 5:3 i ŠNK Moslavinom 3:0 kao i osvojenom 1. mjestu u Pešćenici, ekipa NK Lekenika izgleda da nemože dočekati predstojeću kup utakmicu sa NK Oriolikom kao i početak nove sezone. Napominjemo da je kup utakmica sa NK Oriolikom na rasporedu subotu 19.08. u Lekeniku sa početkom u 16:00 sati te pozivamo sve ljubitelje nogometa i one koji to nisu a mogli bi postati da dođu dati podršku našim nogometašima.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: