Nakon 5 godina finala pehar napokon ostaje u Lekeniku

8. lipnja 2017.

Nakon dugih 5 godina igranja finala kupa NSSMŽ i promicanja pehara kroz prste, ove sezone 2016./2017. napokon možemo reći “KUP JE NAŠ!!!” Jučer u poslijepodnevnim satima u 18:00 sati počela je najočekivanija utakmica sezone, još više uvelićana samim time što se finale igralo u Lekeniku. Stadion je uspio ugostiti 250 gledatelja, što domaćih Lekeničana, što gostiju iz Kutine. Utakmica je počela veoma napeto, gdje su lagano prevladavali igrači HNŠK Moslavine. Bolja igra je donijela par šansi gostu koji iste nisu uspjeli realizirati jer je naša obrana bila na razini zadatka kao i naš vratar Luka Radošević koji je bio veoma raspoložen za utakmicu što se vidjelo sve više kako je utakmica odmicala kraju. Drugo poluvrijeme je donijelo i bolju igru NK Lekenika.

Trener Šeperac je posložio i “nabrijo” momčad drugo poluvrijeme gdje su dečki pokazali zube i uspješno parirali gostu unatoč dvama isključenjima pred kraj utakmice. Cijela utakmica se svela na konačan rezultat u regularnom dijelu na 0:0 te se krenulo u izvođenje jedanaesteraca, gdje su naši igrači u 7 serija iskoristili njih 5. Strijelci sa bijele točke za NK Lekenik bili su: Živčić, Bačan, Selihar, Raković, Zbačnik. Ujedno je i naš Luka Radošević “skinuo” dva jedanaesterca gostima tako da je zasigurno on jedan od ključnih igrača koji su dali doprinos i osigurali da pehar ne ide iz Lekenika nigdje. Pehar ostaje u Lekeniku po prvi puta u zadnjih 5 godina od kako se NK Lekenik nalazi u finalu pa slobodno možemo reći ove sezone smo napravili ogroman pothvat na koji možemo biti ponosni kao klub i kao mjesto. Hvala svim igračima na hrabroj borbi kao i navijačima koji su na utakmici bodrili naše dečke do kraja jer se sve to isplatilo.

 

FINALE KUPA NSSMŽ

NK Lekenik – NK Moslavina 0:0 (0:0) 5:4 11m

Početak: 18:00

Stadion: ŠRC Lekenik

Gledatelja: 250

 

Strijelci sa 11m:

NK Lekenik: Živčić, Bačan, Selihar, Raković, Zbačnik

NK Moslavina: Barišić, Grgić, Turkalj, Rekavić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: