NK Lekenik – NK Voloder 8:1

31. svibnja 2017.

Nakon visoke pobjede tokom tjedna u polufinalu kupa NSSMŽ igrači NK Lekenika nastavili su pozitivan niz i dobru igru i u 1. ŽNL. U 28. kolu na domaćem terenu savladali su NK Voloder sa rezultatom 8:1. Čvrsta i lijepa igra realizirala je 8 pogodaka za domaćina, gdje je konto golova mogao biti i veći da nije bilo odličnog vratara gostiju koji je u prvih 30. min utakmice domaćinu obranio 4 “mrtvaca” te tako sačuvao mrežu gostiju. No od 31. min kreće prevaga na stranu domaćina. Nakon čisto dosuđenog jedanaesterca za domaćina, istog realizira Dejan Živčić i tu se stvari i cijela utakmica okreću naglavačke. Odlićnom igrom svih igrača do poluvremena NK Lekenik vodi 3:0, a nakon 90 minuta i konačnih 8:1. Trener Josip Šeperac, nakon dobrog slaganja momčadi može biti zadovoljan prikazanom igrom prve jedanaestorice kao i zamjenama koje je napravio jer su svi dečki dali svoj maksimum te nastavili dobru formu od početka proljetnog dijela prvenstva. Sljedeće 29. kolo na rasporedu je subotu 03.06. u 18:00 sati u Rajiću sa Sokolom. Polazak autobusa je ispred klupskih prostorija u 15:15 te ovim putem pozivamo sve ljubitelje NK Lekenika i nogometa da dođu pogledati utakmicu.

NK Lekenik – NK Voloder (3:0) 8:1

Stadion: ŠRC Lekenik

Gledatelja: 70

Strijelci: NK LEKENIK – Dejan Živčić (31′ 11m, 47′, 83′), Dario Selihar (39′), Željko Kovačević (35′, 55′), Mario Garba (64′)

NK Voloder – Mateo Bartolić (84′)

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: