Lagana šetnja kroz polufinale do finala kupa NSSMŽ

25. svibnja 2017.

Nakon teških utakmica u kupu protiv Pešćenice, Frankopana, Topuskog i Vatrogasca Husain, u polufinalu je proradila mašinerija za golove NK Lekenika. U ključnoj utakmici za finale kupa NSSMŽ NK Lekenik se prošetao kroz NK Libertas. Unatoč mnogim odlascima momčad nije stasala nego je od početka do evo već samog kraja sezone narasla i stvorena je kohezija, što se vidjelo u vrlo dobroj igri svih igrača koji su sudjelovali u utakmici. Ova velika pobjeda od 9:0 nad NK Libertasom jedino može podići moral ovim dečkima koji su u srijedu ostavili srce i dušu na terenu. Ulaskom u finale, NK Lekenik je po petu godinu za redom osigurao nastup među najbolje 64 hrvatske momčadi u Hrvatskom kupu.

Srijeda 24.05.2017.

Polufinale kupa NSSMŽ

Početak utakmice: 18:00

Stadion: ŠRC Lekenik