Juniori golijadom ispratili ZET, kadeti poraženi

28. rujna 2015.

Juniori Lekenika nastavljaju stopostotni niz u junioriskoj 3.NL Središte. U dosadašnjih 5. kola odigrali su 4 utakmice te pritom pobijedili u sve četiri utakmice gol razlikom 18:0. Posljednji u nizu bili su vršnjaci iz Zagrebačkog ZET-a. Juniori: Lekenik – ZET 9:0. Svi pogotci su pali u drugom poluvremenu. Posebno raspoložen bio je Ivan Rak koji je u igru ušao u 63. minuti te do u sljedećih pola sata igre postigao četiri pogotka te time prestigao Selihara i Ivančića koji na kontu imaju tri postignuta pogotka u dosadašnjem dijelu prvenstva.

Za Lekenik su nastupili: Majdandžić, Mikulin, Repac, Begić, Golac, Zbačnik, Basuga, Bartolović, Selihar, Medarević, Blagaj. Još su nastupili: Vratarić, Ivančić, Mikulin, Hanž, Rak. Trener: Medarević.

Golove su postigli redom: Zbačnik, Ivančić, Golac, Begić, Rak, Ivančić, Rak, Rak Rak

Kadeti Lekenika poraženi su od vršnjaka ZET-a rezultatom 2:0.

Za Lekenik su nastupili: Culović, Brlić, Keserović, Tumpak, Stojević, Topić, Balukčić, Pezer, Hrgešić, Križanić, Petrović. Još su nastupili: Basta, Keserović, Rajić, Havidić. Trener: Štengl Dražen

Juniori su trenutno prvi na tablici te imaju tri boda prednosti u odnosu na drugoplasiranu momčad Sesvetskog Kraljevca.

Kadeti u četiri utakmice skupili su jednu pobijedu te tri poraza. Trenutno su desetoplasirani.