Sokol (VL) – Lekenik 1:3

27. rujna 2015.

Seniori Lekneika iz Velike Ludine dolaze sa punim pljenom. Sokol – Lekenik 1:3 (1:0). Lekeničani su nastupili u nešto promjenjenom sastavu u odnosu na prethodne utakmice. Za Lekenik su nastupili: Sekulić, Jolić, Poljak, Dejanović, Živčić, Alapić, Cerjak, Balen, Celjak, Gajdek T., Kovačević. Još su nastupili: Golić, Marović, Križanić, Ičanović, Rikić. Trener: Zoran Buinac

Lekeničani nisu dobro krenuli u susret jer već u 8. minuti domaći vode. Ipak u nastavku, Lekenik je kapitalizirao kvalitetu kontra domaćih sa tri pogotka.  Golić u 61. i 68. minuti te Balen u 90. minuti za konačnih 1:3.

Sljedeću utakmicu Lekenik igra doma. U goste nam dolazi momčad Volodera.

Subota 3.10.2015. u 16:30 sati LEKENIK – VOLODER

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: