Uvjerljive pobjede juniora i kadeta protiv Stupnika

6. rujna 2015.

Iz gostovanja u Stupniku u sklopu 2. kola Treće NL Središte Lekeničani se vračaju sa punim pljenom. Obje pobjede su uvjerljive. Juniorima je ovo druga pobjeda u dva susreta dok kadetima prva.

Juniori Lekenika rezultatom 4:0 pobjedili su vršnjake iz Stupnika. Strijelci za Lekenik bili su redom: Repac u 3.min., Selihar u 15. min., Zbačnik u 37.min. i Bunjevac u 60. min. Juniori Lekenika nastupili su u sljedećem sastavu: Majdandžić, Mikulin, Repac, Begić, Vratarić, Golac, Zbačnik, Basuga, Bunjevac, Selihar, Medarević. Još su igrali: Blagaj, Hanž i Žarković. Trener: Medarević Dean, Predstavnik kluba: Selihar Davorko.

Kadeti Lekenika bez večih problema pobjedili su rezultatom 4:1. Golove su postigli redom: Petrović u 2. min., Stojević u 33. min., Hrgešić u 72. min. i 80. min.

Za Lekenik su nastupili: Culović, Brlić, Šoštarić, Keserović, Stojević, Topić, Balukčić, Pezer, Hrgešić, Križanić, Petrović. Još su nastupili: Rajić, Keserović. Trener: Štengl Dražen, Predstavnik kluba: Culović Ivica

Sljedeću utakmicu Lekeničani igraju kod kuće. U goste nam dolazi momčad Prečkog iz Zagreba.

Utakmica je 13.9.2015. u 15:00 sati za kadete, te u 17:00 sati za junire.

Vidimo se!