Juniori startali pobjedom, kadeti porazom

3. rujna 2015.

Juniori Leknika startali su pobjedom u prvom kolu Treće NL Središte rezultatom 3:0 protiv gostiju iz Zagreba. Protiv Šparte-Elektre nastupili su: Majdandžić Josip, Mikulin Ivan, Repac Alberto, Begović Ervin, Mikulin Mario, Golac Andrej, Blagaj Ivan, Basuga Antonio, Vratarić Silvio, Selihar Dario, Medarević Paolo. Još su nastupili: Ivan Žarković, Zbačnik Antonio, Rak Ivan, Hanž Matija, Mileković Antonio, Bunjevac Tomislav: Trener Medarević Dean, Fizioterapeut: Delić Bojan, Predstavnik: Selihar Davorko.

Strijeli za Lekenik bili su: Repac u 25. minuti, Vratarić u 32. minuti i Selihar u 60. minuti iz kaznenog udarca.

Kadeti nisu bili tako uspješni kao juniori protiv vršnjaka Šparte-Elektre Leknik – Šparta-Elektra 0:2. Za Lekenik su nastupili: Culović Nikolas, Petrović Mario, Keserović Filip, Šoštarić Hrvoje, Stojević Tin, Topić Antonio, Balukčić Martin, Pezer Mateo, Hrgešić Gabrijel, Križanić Luka, Tumpak Josip. Još su nastupili: Gorupec Matija, Brlić Luka, Rajić Tomo, Keserović Emilijan. Trener: Štengl Dražen, Fizioterapeut: Delić Bojan, Predstavnik: Culović Ivica.

Sljedeću utakmcu Lekeničani igraju u gostima kod Stupnika. Utakmice su na rasporedu u subotu 6.9.2015. Kadeti startaju u 15:00 sati dok juniori u 17:00 sati.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: