Post image for Kadeti i juniori startaju sutra

Kadeti i juniori startaju sutra

1. rujna 2015.

Nogometni klub Lekneik po prvi put je formirao momčad kadeta. Kadeti su izuzetno bitni u nogometnoj adaptaciji svakog mladića i sastavni su dio svake škole nogometa. Juniori i kadeti neće se natjecati u županijskom rangu već međužupanijskom (3. rang -> Treća NL Središte). Iz županije osim Lekenika natječu se i momčad Mladosti iz Petrinje. Ostali klubovi su Stupnik, Vrbovec, Trešnjevka, Prečko, Špansko, Šparta Elektra, Sesvetski Kraljevec, ZET i Prigorje Ž. U kadetima osim već navedenih klubova nastupaju i Hrvatski Dragovoljac i Gorica iz Velike Gorice. Trener kadeta je Dražen Štengl, dok juniore trenira Dean Medarić.

Prva utakmica počinje sutra (srijeda 2.9.2015.) u 15 sati kadeti i u 17 sati juniori.

U goste nam dolazi Šprata-Elektra iz Zagreba.

Vidimo se!

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: