Petarada u mreži gostiju za oproštaj od …

8. lipnja 2015.

U posljednjoj utakmici sezone Lekenik je rutinski pobijedio momčad Radoboja na prvom svojem gostovanju u Lekeniku.

Gosti su već nakon 15. minuta mogli gubiti 3:0. U 2. minuti penal za domaću momčad. Siguran realizator je bio Ivan Đurđek. U 12. minuti loša reakcija gostujuće obrane i Đurđek zabija za 2:0. Mogao je zabiti i hat-trick ali nesebičnost Ivana, nije nagradila Lekenik još jednim pogotkom. Gosti su najopasniji bili nakon prekida ali Đurđek je bio spreman. U nastavku autogol za 3:0. Lekenik se pomalo i opustio pa je Radoboj u 80. minuti smanjio na 3:1. Ipak na koncu utakmice Lekenik postiže dva lagana pogotka za visokih 5:1. Prvo Golić, a zatim Đurđek.

Na kraju Lekenik je uvjerljivo osvojio 2. mjesto u MŽNL sa četri boda manjka za vodećim Vinogradarom te 15 bodova prednosti nad trećeplasiranom Kustošijom. Lekenik ima treći napad lige predvođen drugim strijelcom Ivanom Đurđekom sa 24 pogotka. Lekenik ima najbolju obranu lige. U 30. utakmica primili su samo 23 pogotka. Čestitke momčadi i stručnom stožeru na uspješnom završetku sezone. Sada kreće “vruče” ljeto, momčad ide na zasluženi odomor. Na redu je UO Lekenika.

Sportski pozdrav!

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: