Nismo bili pravi…Vinogradar odnio bodove

13. travnja 2015.

Lijepi sunčani dan, izmamio je preko 300 ljubitelja nogometa na dugo očekivani derbi ekipa koje su ostale u borbi za prvaka MŽNL. Nažalost, derbi je otišao na stranu gostiju iz Mladine. Od početka gosti su bolje ušli u utakmicu i dojam je da su domaćini pregorjeli od želje i jednostvano im ništa nije polazilo od noge. U prvih 20ak minuta gosti su propustili nekoliko izglednih prilika, te je zahvaljujući dekoncentraciji gostujućih napadača i obranama Đurđeka (obranio kazneni udarac) ostalo 0:0.  Ipak, u 22.minuti nakon brze kontre, Štulec izlazi sam pred istrčalog Đurđeka te ga prebacuje sa nekih 25 m za 0:1. Do kraja poluvremena Lekenik je pokušao izjednačiti, ali nije uspio stvoriti izgledniju priliku. Početkom drugog djela Lekenik je krenuo po izjednačenje. Nakon odličnog driblinga Poljaka, kojim je prevario trojicu gostujućih igrača, slijedi ubačaj sa lijeve strane i pogodak glavom Ivana Đurđeka. Na tribinama je sljedila erupcija oduševljenja i svi su očekivali nastavak bolje igre Lekenika. Nažalost, nakon svega par minuta došao je hladan tuš. Prekid na desnoj strani, ubačaj i ponovo pogodak Štuleca. U 70. minuti utakmice ponovo loša reakcija domaće obrane( kao i kod prethodnog gola) i gosti odlaze na nedostižnih 1:3. Do kraja utakmice više nije bilo nekih šansi. Očito je to bio jedan od onih dana kad se odigra loša utakmica. Šteta samo što se dogodilo baš u derbiju, jer ovo sigurno nije bio prikaz igre kakvu Lekenik prikazuje tokom čitave sezone.  Na kraju zaslužena pobjeda Vinogradara.

 

Zapisnik sa utakmice preuzmite ovdje.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: