I u Karlovcu bez primljenog pogotka… Pobjedom ostali sami na vrhu tablice

6. travnja 2015.

U Karlovcu, po prohladnom i kišovitom vremenu odigrala se vrlo dobra utakmica visokog tempa sa mnoštvom lijepih akcija i poteza. U prvih 15-ak minuta izmjenjivali su se napadi i polu prilike sa jedne i druge strane. U 16. min izvrsno izveden slobodan udarac Đurđeka sa 25m, kojeg odbija domaći vratar, ali samo na noge Grgića koji je koncentriran i Lekenik vodi 0:1. Taman kad se domaćin oporavio o primjeljnog gola slijedi lijepa akcija nogometaša Lekenika, centaršut sa lijeve strane i Balen zabija glavom za 0:2. Do kraja poluvremena domaćin je pokušao smanjiti, ali je obrana Lekenika sa Đurđekom na golu djelovala sigurno i bez većih problema zaustavila sve napade.U drugom poluvremenu nakon 10ak minuta, nogometaši Lekenik kao da su prebacili u brzinu više i sakrili loptu domaćinu. Propustili su par izglednih prilika za povećanje rezultata te mirno i rutinirano priveli utakmicu kraju.

Prikazana igra pokazala je da je Lekenik zasluženo lider u 4. MŽNL te veseli činjenica da u odličnoj formi dočekuje derbi sa Vinogradarom u Lekeniku.

 

Zapisnik sa utakmice možete pronaći ovdje.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: