Lekenik uspješan i protiv Kustošije

30. ožujka 2015.

Nogometaši Lekenika nastavljaju nizati pobjede u MŽNL Središte. Ovog vikenda poražena je vrlo dobra momčad Kustošije sa glatkih 4:0 (2:0). Lekenik je rano poveo. Već u 4. minuti prekršaj iskosa izborio je Kovačević, Poljak izveo,  a Balen glavom pogodio za 1:0. Gosti nakon pogotka prijete u dva navrata ali Đurđek je bio  uspješniji u oba. U 34. minuti ponovno prekršaj za Lekenik. Poljak ponovno pronalazi glavu Balena, a Balen gol i 2:0 za Lekenik. U samom finišu utakmice Kustošija je mogla primiti i treći pogodak. Đurđek je ubacio u peterac ali Cerjak glavom nije pogodio mrežu.

U nastavku Kustošija se u potpunosti povukla, a Lekenik je to iskoristio sa dva nova pogotka. U prilog ime je išao i drugi žuti branića Kustošije u 54. minuti. Malonogometna akcija u 74. minuti; Poljak izveo aut, Korečić gurno Balenu, a on Đurđeku za 3:0. 11. pogodak sezone za “lekeničku devetku”. Balenu se sa ova dva pogotka ukupni broj golova popeo na 7. Do kraja utakmice Lekenik nadmoćniji ali bez velike i ozbiljne prilike. U 90. minuti iz jedanaesterca pogodio je Garba za 4:0, a jedanasterac je izborio Grgić.

Sljedeću utakmicu Lekenika gostuje u Karlovcu 4.4. – Subota. Utakmica počinje u 16:30 sati. Sljedeću domaću utakmicu Lekenik igra 11.4. protiv Vinogradara. Utakmica počinje isto u 16:30 sati.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: