Segesta – Lekenik 0:1

14. veljače 2015.

Seniori Lekenik nastavljaju nizati pobjede u pripremnom razdoblju (Segesta juniori 9:0,Moslavina Kutina 4:1,  Mladost Ždralovi 2:0,  Mladost Petrinja 4:0,Špansko 4:2). Danas (subota 14.2.2015.), jedenaestercom u 88. minuti kojeg je izborio Grgić, a realizirao Đurđek, pao je sisački drugoligaš. Sljedeću utakmicu Lekenik igra također u Sisku na igralištu sa umjetnom travom protiv Libertasa iz Novske. Utakmica poćinje u srijedu u 17:30 sati. Nakon toga u subotu Lekenik igra posljednju pripremnu utakmicu u Zagrebu na igralištu HAŠKa protiv istoimenog protivnika.

Sastavi:

SEGESTA:

Malenica, Križe, Bagarić, Borković, Eberl, Zenuni Veli, Lovrić, Prša, Špišić, Hrnčević(K),Dumbović
(Oraščanin, Zenuni Vebi, Konyit, Vranić, Svetopetrić, Krmpotić, Jalušić)

Trener:Mile Buinac

LEKENIK:
Đurek N., Kovačević, poljak, Marić, Bezić, Korečić, Balen, Gajdek, Cerjak, Garba, Đurek I.,
(Marović, Celjak, Golić, Jolić, Grgić, Alapić, Živčić, Cavrić, Rikić)

Trener:Zoran Buinac

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: