Bod protiv Mladosti za +1 nad drugoplasiranim Vinogradarom

19. listopada 2014.

Seniori Lekenika nisu uspjeli pobijediti momčad Mladosti iz Zaboka. Utakmica je završena rezultatom 1:1 (1:1). Lekeničani nisu dobro odigrali utakmicu pored vrlo dobrih gostiju. Posljednjih nešto više od mjesec dana Lekenik je konstatno igrao srijeda – subota što je sigurno imalo utjecaj na jučerašnju utakmcu. Sada slijedi tempo samo utakmica vikendom što će omogučiti igračima odmor kojeg itekako zaslužuju. Gosti su povli u 25. minuti nakon nespretnosti domaće obrane. Pred sam kraj poluvremena Đurđek lobom pogađa za konačnih 1:1.

SN 20.10.2014.

Unatoč remiju i osvojenom bodu Lekenik, nakon neočekivanog poraza Vinogradara u Gradićima, samostalno drži prvu poziciju MŽNL “Središte” nakon 2/3 odigranih utakmica ove godine. 10. kolo je uistinu bilo nepredvidivo i zanimljivo što se tiće rezultata. Spomenimo remije Dinamo OO u Novskoj kod Libertasa i Ogulina i Savskog Marofa. Sljedeći protivnik Lekenika Klas iz Mičevca pobjedio je na teškom gostovanju u Radoboju rezultatom 1:2.

2 – 0

Nakon deset kola vodeći Lekenik ima bod prednosti nad drugoplasiranim Vinogradarom te dva nad trećeplasiranom Kustošijum. U 11. kolu te dvije momčadi odmjerit će snage u Mladini. Osim tog susreta te susreta Lekenika i Klasa zanimljivi su i susreti Savski Marof – Udarnik te Dinamo OO i Ponikve. Čeka nas vrlo zanimljivo sljedeće kolo koje može dosta toga riješiti ali isto tako sve se može još i više izjednačiti što se tiće borbe za vrh.