Kustošija – Lekenik 0:2 (0:1)

20. rujna 2014.

Nogometaši Lekenik na gostovanju u Kustošiji pobjedili su domaćina rezultatom 2:0. Prvi pogodak je zabio Đurđek dok drugog Balen.

Zaslužena pobjeda Lekenika protiv dosta čvrste i koncentrirane momčadi Kustošije. Lekenik je poveo u najboljem trenutku. Dvije minute prije odmora. Cerjak je ubacio izkosa, a Đurđek glavom neometan pogađa za 1:0. U prvom poluvremenu Lekenik za dlaku ima veći posjed lopte ali prilika osim gola nije bilo ni na jednoj strani. U nastavku Lekenik krenuo znatno agresivnije i sa velikom željom da se postigne drugi pogodak koji bi riješio pitanje pobjednika. Nakon vrlo brze i ljepe akcije Balen pca sa ruba šesnaesterca za konačnih 2:0. Do kraja utakmice gosti nisu ozbiljnije zapucali u okvir vrata Lekenika.

Sljedeću utakmicu Lekenik igra doma protiv HNK Rijeke. Utakmica je na rasporedu u 15:30 sati. Nakon kup utakmice Lekenik je domaćin momčadi Karlovca 1919. Utakmica se igra u subotu u 16:00 sati.

Kup Hrvatske: Lekenik – Rijeka Srijeda u 15:30 sati

6.kolo MŽNL: Lekenik – Karlovac 19 Subota u 16:00 sati

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: