Rutinski protiv Gradića

18. rujna 2014.

Seniori Lekenika bez većih problema savladali su NK Gradiće rezultatom 4:1. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon deset minuta. Strijelci za Lekenik su bili Đurđek 2, Garba, Kovačević.

Lekenik je poveo već u 3. minuti pogotkom Đurđeka. U 7. minuti Đurđek glavom zabija za 2:0. Korečić asistira Garbi koji loba golmana za 3:0. Gosti pred sam kraj poluvremena smanjuju dalekometnim, prizemnim i preciznim udarcem na 3:1. U nastavku Kovačević prvo trese gredu, a nedugo zatim i mrežu za 4:1. Igrala se 63. minuta.

Video uskoro!

Utakmicom protiv Gradića krenuo je vrlo naporan mjesec za igrače i stručni stožer. U sljedećih četiri tjedna očekuje ih osam vrlo jakih utakmica. Već u subotu gostuju u Zagrebu u Kustošiji. Utakmica je na rasporedu u 16:30 sati. Poslije toga u srijedu 24.9. u Leknik dolazi HNK Rijeka.

Zagreb: NK Kustošija – ŠNK Lekenik Subota 20.9. u 16:30 sati

Lelenik: ŠNK Lekenik – HNK Rijeka Srijeda 24.9. u 15:30 sati

Lekenik: ŠNK Lekenik – NK Karlovac 1916 27.9. u 16:30 sati

Vidimo se!

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: