Počinje prodaja karata za kup utakmicu NK Lekenik – HNK Rijeka

16. rujna 2014.

Od srijede 17.9 moguće je kupiti ulaznice za kup utakmicu ŠNK Lekenik – HNK Rijeka. Cijena ulaznice je 40 kuna. Ulaznicu je moguće kupiti u Lekeniku u Caffe bar Kolovrat i Pizzeriji Napoli te u Sisku u Caffe baru Academia. Osim toga ulaznice je moguće kupiti i na sutrašnjoj utakmici te naravno na dan kup utakmice. Osim centrale tribine koja može primiti nešto više od 300 mjesta NK Lekenik je organizirao i dodatnu montažnu tribinu koja će biti smještena na suprotnoj strani.

Srijeda 24.9. u 15:30 sati ŠNK Lekenik – HNK Rijeka

Vidimo se!

Sutra se igra utakmica 4. kola između Lekenika i Gradića u Sisku na igralištu sa umjetnom travom. Utakmica započinje u 17:00 sati.

sn 16-9-2014

Sportske novosti: 16.9.2014. Autor Z. Kramarić

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: