Konačno formirana jedinstvena međužupanijska liga 2. pokušaj

20. srpnja 2014.

HNS ovo ljeto ima velikih problema sa satavljanjem liga. Prvo problemi sa novom-starom 3.HNL Zapad. S time problemi su se odrazili i na novoosnovanu međužupanijsku ligu središta Zagreb koja okuplja klubove iz 5 županija (Grad Zagreb, Zagrebačka, Karlovačka, Krapinsko-Zagorska i Sisačko-Moslavačka). Prije par tjedana moglo se reći kako je liga formirana odnosno poznati svi sudionici. Ipak financijska situacija nažalost nije omogućila NK Gaju iz Maća nastupanje u ligi pa se klub povukao. S time nastali su i problemi. Da liga ne broji neprani broj klubova ligu je trebala napustiti Moslavina. Informacije su se mjenjale iz dana u dan. Ipak danas možemo biti sigurni kako liga broji 16 klubova te umjesto NK Gaj upao je NK Radoboj. Opširnije o propozicijama, početku natjecanja i rasporedu u tjednima koje dolaze.

Sastav Međužupanijske nogometne lige središta Zagreb:

NK Lekenik
NK Moslavina Kutina