Konačno formirana jedinstvena međužupanijska liga 2. pokušaj

20. srpnja 2014.

HNS ovo ljeto ima velikih problema sa satavljanjem liga. Prvo problemi sa novom-starom 3.HNL Zapad. S time problemi su se odrazili i na novoosnovanu međužupanijsku ligu središta Zagreb koja okuplja klubove iz 5 županija (Grad Zagreb, Zagrebačka, Karlovačka, Krapinsko-Zagorska i Sisačko-Moslavačka). Prije par tjedana moglo se reći kako je liga formirana odnosno poznati svi sudionici. Ipak financijska situacija nažalost nije omogućila NK Gaju iz Maća nastupanje u ligi pa se klub povukao. S time nastali su i problemi. Da liga ne broji neprani broj klubova ligu je trebala napustiti Moslavina. Informacije su se mjenjale iz dana u dan. Ipak danas možemo biti sigurni kako liga broji 16 klubova te umjesto NK Gaj upao je NK Radoboj. Opširnije o propozicijama, početku natjecanja i rasporedu u tjednima koje dolaze.

Sastav Međužupanijske nogometne lige središta Zagreb:

NK Lekenik
NK Moslavina Kutina
NK Libertas Novska
NK Banovac Glina
NK Karlovac
NK Ogulin
NK Vinogradar Mladina
NK Gradići
NK Savski Marof
NK Klas Mičevac
NK Udarnik  Velika Gorica
NK Mladost Zabok
NK Radoboj
NK Kustošija Zagreb
NK Ponikeve Zagreb
NK Dinamo Odranski obrež

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: