Buinac obavio prozivku

16. srpnja 2014.

IMG_2533.JPG

Seniori Lekenika krenuli su sa pripremama za narednu sezonu u ŽPL Središte Zagreb. Stručni stožer načelu sa Zoranom Buincem ostao je isti kao i 90% momčadi. Jedino je otišao Lovrić. Što se tiče dolazaka novi-stari igrači Lekenika su brača Đurđek Nikola i Ivan, te mlađi od 21. godine Luka Grgić iz Hrvatskog dragovoljaca i Domagoj Sanković iz Savskog Marofa. Seniorima se priključilo i 5 juniora (Križanić, Sekulić, Tivadar, Rikić i Mikočević). Prvo se obratio okupljenima (osim igrača prozivci je prisustovao cijeli upravni odbor) o planu i načinu priprema. Predsjednik kluba Ivica Kliček upoznao je okupljene sa sportiskim ciljem kluba, sastavom novoosnovane lige te planovima za budućnost kluba. Cilj ove godine je plasman do 6. mjesta što je u skladu sa ligom i ovosezonskom momčadi. Momčad je jednu sezonu zrelija te ovoljetna pojačanja jamče na dobar nogomet u međužupanijskoj ligi. Plan pripremnih utakmica još nije zgotovljen ali bit ćete na vrijeme obavješteni o utakmicama. Napomenimo kako prvu pripremnu utakmicu Lekenik igra protiv Radnika iz Majura sljedeću srijedu (23.7.) na domaćem terenu.

Trenutno sastav lige nije poznat jer nekoliko klubova je u problemima tako da sa početnih 16 klubova u ligi moglo bi pasti na 14. Više u danima koje slijede.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: