Konačno formirana jedinstvena međužupanijska liga

1. srpnja 2014.

Od jeseni Lekenik će nastupati u jednstvenoj međužupanijskoj ligi koja započinje 30. kolovoza. Novooformiranu jedinstvenu međužupanijsku ligu HNS Središta Zagreb sačinjavat će 16 klubova iz pet županija. Iz Sisačko-Moslavačke županije sigurni su uz Lekenik, Libertas i Banovac dok Moslavina iz Kutine upada ukoliko Zrinski iz Ozlja odustane. Iz Treće HNL Središte dolaze Klas Mičevac, Udarnik Kurilovec i Karlovac. Iz jedinstvene županijske lige dolaze Vinogradar iz Mladine, Savski Marof i Gradići. Iz Krapinsko-zagorske županije dolaze Gaj iz Mača i Mladost Zabok. Dinamo Odraski Obrež, Kustošija i Ponikve iz grada Zagreba. Osim već spomenutih Karlovca i Zrinskog iz Karlovačke županije dolazi i Ogulin.

Napomenimo kako prozivka seniora NK Lekenika će se obaviti za dva tjedna.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: