Post image for Finale KUPa: Segesta – Lekenik 4:2

Finale KUPa: Segesta – Lekenik 4:2

23. svibnja 2014.

Treća sreća ovog puta nije bila na strani lekeničana. Nogometaši Lekenika izgubili su finale kupa županije 2006 (Segesta)., 2013 (Moslavac) i ponovno u srijedu.

Segesta – Lekenik 4:2 (3:1) – Balen za 3:1 i Lovrić za 3:2

Za Lekenik su nastupili: Radošević Luka, Lovrić Ivan, Bezić Mihael, Korečić Marko, Alapić Ivica (od 46. Živčić Dejan), Balen Josip, Celjak Ivan (Od 46. Turkman Dario),  Marović Ivan, Gajdek Tomislav (Od 84. Orešković Vladimir), Kovačević Željko (Od 55. Marić Igor), Golić Vladimir(Do 84. drugi žuti karton/crveni), Trener Buinac Zoran

Nisu nastupili: Sever Jurica, Zbačnik Dino, Cavrić Domagoj

Fotogalerija

Unatoč porazu Lekenik je samim plasmanom u finale izborio igranje u pretkolu Kupa Hrvatske u sezoni 2014/2015. Pretkolo se igra zadnju srijedu u kolovozu. Ždrijeb će odlučiti gdje se igra i s kim se igra.

U subotu u Lekenik dolazi Moslavina iz Kutine. Utakmica je na rasporedu u 17:30.
Vidimo se!

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: