KUP: U finalu protiv Segeste

14. svibnja 2014.

Seniori Lekenika bez problema su se plasirali u finale kupa Sisačko-Moslavačke županije pobjedom u Popovači. Moslavac je stradao rezultatom 0:6 (0:5). Samim plasmanom u finale Lekenik je izborio igranje u pretkolu Kupa Hrvatske na jesen. Pogotke su postigli redom: Gajdek iz kaznenog udarca u 6. minuti, Alapić u 10. minuti. Već u 13. minuti bilo je 3:0 strijelac Balen. Korečić je u 27. minuti povisio na 4:0 dok za 5:0 zabio je svoj drugi gol na utakmici Alapić. U nastavku Lekenik je izborio još jedan kazneni udarac kojeg je uspješno izveo vratar Radošević. Igrala se 70. minuta.

Finale je na rasporedu sljedeću srijedu protiv Segeste koja je danas pobjedila Moslavinu rezultatom 4:0. Prije toga igra se prvenstvena utakmica u gostima protiv SlogeMaris. Utakmica se igra u nedjelju u 17:30 sati. Vidimo se

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: