Post image for Lekenik – Mladost Petrinja 4:2 (2:1) + Fotogalerija

Lekenik – Mladost Petrinja 4:2 (2:1) + Fotogalerija

11. svibnja 2014.

Seniori Lekenika u posljednjih deset minuta slomili protivnika za 21. pobjedu u 22. utakmice. Lekenik je prvi poveo pogotkom Gajdeka. Ubrzo gostujući golman ruši Živčića te sudac sudi kazneni udarac kojeg realizira Gajdek. Prije poluvremena gosti smanjuju pogotkom Osmanagića. Sredinom nastavka Golić ruši gostujućeg napadača te sudac sudi kazneni udarac, sada za goste. Lovreković siguran. Tokom utakmice obje momčadi su imale nekoliko sjajnih prigoda ali nisu uspjele zatresti mrežu. U posljednjih deset minuta Lekenik ipak odnosi pobjedu. Gajdek hat-trick za 3:2 te Alapić za konačnih 4:2 u 92. minuti.

Fotogalerija

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: