Buinac obavio prozivku

2. veljače 2014.

Što prije osvojiti naslov prvaka je prioritet! Momačad je napustio stasiti napadač Perica Jakovljević, a zamjenio ga je iz Odre Zrisnki 23-godišnji Ivica Alapić. Najkrači je rezime prozivke 27.1.2014. godine kojom je trener Buinac poveo momčad u proljetni dio vrlo vjerojatno i posljednjeg izdanja Županijske Premijer Lige.

Na prozivci se prvo obratio igračima, stručnom stožeru i najbilžim prijateljima kluba Boris Sigur koji je upoznao prisutne sa natjecateljskim promjenama u HNS-u koje počinju od ljeta. Poziciju NK Lekenika u tim promjenama te je predstavio minimalne promjene u igračkom kadru. Trener Buinac govorio je oko sportskog segmenta (pripremne utakmice, tijek priprema,…) dok posljednju riječ imao je predsjednik Kliček koji još jednom čestitao u ime kluba igračima i stručnom stožeru na najuvjerljivijem prvom mjestu. Okrenuo se radovima na dovršetku proširenja svlačionica koje su pri samim kraju te o očekivanjima za nastavak sezone. Isto tako naglasio je kako ne žudimo za rekordnom ali isto tako nećemo kalkulirati u nijedoj utakmici te da želimo da svakoj utakmici pristupe sa najviše moguće pažnje. Upozorio je momčad na ozljede koje su posljednjih godina bili neizbježni dio proljetnih priprema NK Lekenika. Najavio je gostovanje NK Lekenika u Umagu te osvrnuo se i na skupštinu koja će se održati prije prvenstva.

Napomenimo kako prva prvenstvena utakmica je na rasporedu 16.3.2014. godine u Majuru protv NK Radnika.

Plan pripremnih utakmica možete pogledati ovdje.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: