Završetak sa stilom: Zrinski – Lekenik 0:4

25. studenoga 2013.

U posljednjem jesenskom kolu, na gostovanju kod Zrinskog u sisačkoj Odri, Lekenik je upisao uvjerljivu pobijedu – 0:4. Jesenski prvaci tako su polusezonu završili sa stopostotnim učinkom:13 utakmica – 13 pobijeda – 39 bodova.

U Odri, mrežu domaćina načeo je Dario Turkman u 17. min. i s tih 0:1 završilo je prvo poluvrijeme. U nastavku utakmice, na novi pogodak se čekalo do 70. min. Stijelac je bio Vladimir Orešković, koji je 15 min. ranije zamijeno upravo strijelca prvog pogotka Turkmana. Već tri minute kasnije bilo je 0:3. Stijelac Tomislav Gajdek iz kaznenog udarca. Konačnih 0:4 postavio je  Josip Balen u 90. min.

Utakmicu je sudila sisačka trojka Šmigmator, Bogović, Vukušić.

 

  • Lekenik – jesenski prvak ŽPL-a

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

kapa studeni 25, 2013 u 22:51

ČESTITKE IGRAČIMA, STRUČNOM OSOBLJU I NARAVNO UPRAVI KOJA JE SVE OMOGUĆILA DA JESENSKI DIO PRVENSTVA OVAKO I ZAVRŠI

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: