Pobjednički niz se nastavlja: Moslavina – Lekenik 0:3

9. studenoga 2013.

Seniori Lekenika pobjedili su Moslavinu u Kutini rezultatom 0:3 (0:0). Treća sreća za Lekenik u trećoj međusobnoj utakmici. Prve dvije igrane su u 4.HNL gdje su u obje utakmice Kutnjani  pobjedili rezultatom 2:1.

Pobjeda Lekenika ni u jednom trenutku nije dolazila u pitanje tokom cijelog susreta iako je Lekenik poveo tek u 53. minuti. U prvom dijelu Lekenik prijeti iz desetak prekida. Najveću šansu za postizanje pogotka imao je Balen kada ga je uposlio Turkman. Udarac glavom završio je pored gola.

Nastavak nije mogao bolje započeti za goste iz Lekenika. U prekrasnoj akciji Živčić je asistirao Balenu za 1:0. 11. pogodak najboljeg strijelca ŽPL. U 56. minuti Živčić je sada zabio za 2:0 i pitanje pobjednika je bilo rješeno. I dok su u prvom poluvremenu domaćini nekako i parirali gostima u nastavku je postojala samo jedna momčad na terenu. Sredinom poluvremena domaćini imaju jedinu ali vrlo izglednu šansu za postizanje pogotka. Domaći napadač se našao jedan-na-jedan sa golmanom Radoševićem ali uspješniji je bio vratar. Točku na “i” postavio je drugim pogotkom na utakmici Dejan Živčić u 89. minuti. Prekrasna akcija završila je velemajstorskim lobom za 3:0 i jedanaestom pobjedom Lekenika u isto toliko susreta. Bravo dečki!

Sljedeću utakmicu Lekenik igra doma protiv Frankopana za tjedan dana što je ujedno i posljednja domaća utakmica ove godine. Utakmica je na rasporedu u subotu (16.11) u 13:30 sati. Zbog tri žuta kartona u utakmici protiv Frankopana neće nastupiti Lovrić i Celjak.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: