Lekenik – Metalac 5:1

7. listopada 2013.

IMG_0791.JPG

Nogometaši Lekenika i u šestoj utakmici došli su do pobjede. Sada protiv sisačkog Metalca. Gosti su prvi poveli. U 3. minuti Klečić Filip iskorištava opuštenost i dekoncentriranost domaće obrane. Lekenik daleko opasniji i konkretniji ali nije bilo dovoljno da se probije obrana Metalca sve do 32. minute kada Lovrić puca sa ruba šesnaesterca. Do kraja poluvremena gosti su imali još jednu kontru iz koje su mogli matirati vratara Leknika. Domaća nadmoć prevladava u posjedu lopte, kornerima i prilikama ali ne i u rezultatu. U nastavku domaći još više napadaju te su još više konkretniji i ozbiljniji te bilo je samo pitanje koliki će biti rezultat biti na kraju utakmice. Pogotke za Lekenik su postigli: Lovrić, Jakovljević, Balen, Crnković, Turkman.

Sljedeću utakmicu Lekenik igra u gostima u Budaševu. Utakmica sa BSKom počinje u nedjelju u 15:30 sati.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: