KUP: Lekenik – Topusko 3:0

2. listopada 2013.

Seniori Lekenika plasirali su se u 6. kolo Kup-a NS SMŽ-a današnjom pobjedom protiv Topuskog rezultatom 3:0. Rezultat sugerira lak poso za Lekenik, ali nije sve bilo jednostavno na terenu. Iako je Lekenik bio nadmoćan i opasan te je kao takav stvorio brojne prilike, posebno izgledne krajem poluvremena, na prvi pogodak čekalo se punih sat vremena igre. Tada je vratara Kadrića savladao Josip Balen i donio mir u tabor domaćih. Do kraja, Balen je postigao i drugi pogodak u 80. min, a u posljednjim trenucima utakmice, nakon ubačaja Kovačevića, za 3:0 poentirao je Bezić.

U subotu Lekenik dočekuje posljednjeplasiranog Metalca iz Siska.

NK Lekenik

5 Igor Marić

6 Mihael Bezić

8 Dejan Živčić

11 Dario Turkman

14 Josip Balen

15 Ivan Celjak

17 Ivan Marović

18 Vladimir Orešković

19 Tomislav Gajdek

21 Vladimir Golić

12 Jurica Sever   p.v.

3 Jakov Vidak

4 Ivan Lovrić

9 Dario Crnković

20 Željko Kovačević

22 Domagoj Cavrić

NK Topusko

1 Jasmin Kadrić

2 Daniel Dragičević

3 Darko Bogović

4 Josip Šarić

5 Danijel Milatović

6 Nikola Martinović

7 Emin Šemić

8 Mario Petrović

9 Nermin Mešinović

10 Igor Krmpotić

11 Ivica Krmpotić

13 Karlo Petric

14 Đenan Zarifović

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: