TŠK 1932 – Lekenik 0:10

28. rujna 2013.

Rezultat govori sve tako da nešto više komentirati uistinu nije potrebno. Domaća momčad predvođena trenerom Danijelom Kiretom koji ne tako davno je igrao za Lekenik nije mogla parirati gostima pa tako već na poluvremenu je bilo 0:6. Da situacija još bude gora za domaćine u 57. minuti isključen im je Dario Šarić. Uistino loš dan za domaćine. Gosti iz utakmice u utakmicu sve više učinkovitiji. Golovi su padali redom: Balen 10min, Jakovljević 15min, Balen 20min, Jakovljević 28min, Celjak 33min, Jakovljević 43min, Živčić 65min, Marović 68min, Lovrić 78min, Marić 88min.

Za Lekenik su nastupili: Radošević, Cavrić (od60.Marić), Celjak,Bezić,Marović, Lovrić, Kovačević, Gajdek (od46.Golić), Balen (od70.Crnković), Jakovljević (od68.Orešković),  Turkman (od46.Živčić).

Za TŠK 1932 su nastupili: Matić, Branković, Horvat (od46.J.Bezuk), Domitrović, Baljak, Šarić, Križe, Tomljenović (od70.Jergović), Jurković, Lepesić (od46.Abramović), Škokan (od46.Biljan).

Sljedeću utakmicu Lekenik igra doma u sklopu 5.kola kupa. Dolazi momčad Topuskog. Utakmica se igra u srijedu u 17:30 sati.

Sljedeću prvenstvenu utakmicu Lekenik igra doma protiv Metalca iz Siska. Utakmica je na rasporedu u subotu u 15:30 sati.