4. kolo PŽL: Lekenik – Banovac 3:0

23. rujna 2013.

NK Lekenik – NK Banovac 3:0 (1:0)

Seniori Lekenika nastavili su niz pobjeda i u 4. kolu Županijske premier lige. Ove subote, kod kuće su bili bolji od glinskog Banovca sa 3:0 iako su od 32. min. igrali sa igračem manje zbog isključenja Korečić. Gledatelji su na prvi pogodak čekali samo 7 minuta. Tada je Ivan Lovrić matirao vratara Bana za rano vodstvo domaćih. Ipak, na drugi pogodak čekalo se do početka 2. poluvremena. U 51. min. na 2:0 povisio je Mihael Bezić, dok je konačnih 3:0 dijelo napadača Daria Turkmana koji je Bana savladao u 76. min.

Nakon 4. kola ima isto toliko pobjeda, odnosno maksimalnih 12 bodova i zajedno sa Slogom Maris dijeli prvo mjesto uz bolju gol razliku 16:5 (S.M. ima 9:1). Slijedi ogled protiv TŠK-a u Topolovcu, u subotu u 16,00 sati.

NK Lekenik: Radošević, Lovrić, Bezić, Korečić, Jakovljević, Turkman, Celjak, Marović, Gajdek, Kovačević, Cavrić. Još su igrali: Balen, Orešković, Golić, Živčić, Marić. TRENER: Zoran Buinac

NK Banovac: Ban, Rastovski, Blažević, Komić, Toljan, Cestarić, Žinić, Ceković, Išek, Jandrić, Mileković. Još su igrali: Tica, Marjanović, Kristić. TRENER: Željko Išek

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: