Post image for Lekenik – Moslavac 7:2

Lekenik – Moslavac 7:2

7. rujna 2013.

Nogometaši Lekenika u u 2.kolu rutinski su pobjedili na domaćem terenu. Sada Moslavac iz Popovače rezultatom 7:2 (5:1). Pitanje pobjednika bilo je riješeno i prije poluvremena. Golove za Lekenik su postigli Gajdek 4, Balen, Korečić i Crnković.

IMG_0743.JPG

Lekenik je već nakon 12. minuta vodio 2:0. Prvo je zabio iz jedanaesterca Gajdek, a zatim udarcem sa 25. metara Korečić. Ipak pogreška vezne linije u 14. minuti Moslavcu je pružila priliku da smanji razliku. Iz jedanaesterca za 2:1. Gol razlike nije duga trajao jer već u 21. Gajdek zabija za 3:1, a u 32. Balen za 4:1 na asistenciju Turkmana. Posljednji pogodak prije poluvremena ponovno postiže Gajdek za visokih i nedostižnih 5:1 već u poluvremenu. Gosti u 76. minuti prvi su put u nastavku zapucali na gol i pogodili. Domaći trener napravio je svih pet zamjena u nastavku utakmice. I kad se očekivalo da će rezultat ostati na 5:2 Gajdek pogađa svoj četvrti pogodak, a minutu kasnije  ponovno puca ali u golmana te odbijanac posprema mladi Crnković za 7:2.

Sljedeću utakmicu Lekenik igra u gostima protiv Sokola u Velikoj Ludini. Utakmica je u subotu u 17:00 sati.

Zapisnik i izvještaj sa utakmice.

Fotogaleriju pogledajte ovdje.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: