Juniori: Lekeničani bolji od Pešćenaca

7. rujna 2013.

Prava šteta što se utakmica juniora igrala u isto vrijeme kada i utakmica seniora u Lekeniku (Lekenik – Moslavac) jer sigurno juniore bi podržalo znatno više navijača. U Pešćenici pala su četri pogotka. Lekenik je u 25. minuti poveo preko Leona Križanića. Ipak prije poluvremena domaćin izjednačuje. Rezultatom 1:1 odlazi se na odmor. Bolju igru Lekenika ponovno je okrunio Leon Križanić drugim golom u 60. minuti, a hat-trickom u 80. minuti za konačnih Pešćenica – Lekenik 1:3.

Nakon pobjede u kupu prije tri dana i u prvenstvo juniori Lekenika pod vodstvom Jose Milunića krenuli su sa pobjedom.

Juniori Leknika sljedeće kolo igraju ponovno u gostima. U Sisku ih čeka momčad Metalca. Utakmica je na rasporedu u nedjelju u 10:00 sati.

Zapisnik juniori 1.kolo 7.9.2013

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: