Nadjačali Goricu

20. kolovoza 2013.

U utorak seniori Lekenika odigrali su i posljednju pripremnu utakmicu pred početak sezone. Gostovala je momčad drugoligaša Gorice. Momčad gostiju pod vodstvom Ilije Lončarevića na lekenički travnjak istrčala je u sastavu koji konkurira za subotnju utakmicu dok Lekenik u sastavu: Sigur, Celjak, Bezić, Golić, Marović, Korečić, Lovrić, Živčić, Gajdek, Kovačević i Balen. Gosti su bolje otvorili susret sa dvije kvalitetne prilike (Peričić i Težak) ali bez učunka na rezultat. Jedini pogodak na utakmici pao je pred samim krajem prvog dijela. Strijelac je bio Tomislav Gajdek. Prije utakmice sa Goricom seniori su igrali u nedjelju u Odri te pobijedili Zrinski rezultatom 7:2. U subotu (24.8) seniori će odigrati međusobno dok u srijedu 28.8 čeka ih gostovanje u Čakovcu -> pretkolo kupa Hrvatske Međimurje Čakovec – Lekenik. Odmah subota iza kupa igra se prvo kolo prvenstva. Lekenik ugošćuje Radnik iz Majura.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: