KUP: Lekeničani protiv Međumurja u Čakovcu

1. kolovoza 2013.

Plasmanom u finale županijskog kupa Sisačko-Moslavačke županije seniori NK Lekenika osigurali su igranje u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa. Protivnik u pretkolu je trećeligaš NK Međimurje iz Čakovca. Utakmica se igra 28.8.2013 (srijeda) u 16:00 sati u Čakovcu na stadionu ŠRC Mladost. Protivnička momčad je član treće lige Sjever te je prošle sezone zauzela visoko drugo mjesto. Ovo će biti po prvi put u 85.godišnjoj povijesti kluba da nastupa u Hrvatskom nogometnom kupu. Od ostalih susreta nama zanimljiv je onaj pobjednika kupa županije NK Moslavac iz Popovače i drugoligaša HNK Gorice.

Ukoliko Lekenik pobijedi plasirati će se u završnicu Hrvatskog nogometnog kupa gdje za protivnika može dobiti jednog od prvoligaša (Dinamo, Hajduk, Rijeka…)

Cijeli raspored možete pogledati na službenim stranicama Hrvatskog nogometnog kupa ili klikom ovdje.