KUP: Lekeničani protiv Međumurja u Čakovcu

1. kolovoza 2013.

Plasmanom u finale županijskog kupa Sisačko-Moslavačke županije seniori NK Lekenika osigurali su igranje u pretkolu Hrvatskog nogometnog kupa. Protivnik u pretkolu je trećeligaš NK Međimurje iz Čakovca. Utakmica se igra 28.8.2013 (srijeda) u 16:00 sati u Čakovcu na stadionu ŠRC Mladost. Protivnička momčad je član treće lige Sjever te je prošle sezone zauzela visoko drugo mjesto. Ovo će biti po prvi put u 85.godišnjoj povijesti kluba da nastupa u Hrvatskom nogometnom kupu. Od ostalih susreta nama zanimljiv je onaj pobjednika kupa županije NK Moslavac iz Popovače i drugoligaša HNK Gorice.

Ukoliko Lekenik pobijedi plasirati će se u završnicu Hrvatskog nogometnog kupa gdje za protivnika može dobiti jednog od prvoligaša (Dinamo, Hajduk, Rijeka…)

Cijeli raspored možete pogledati na službenim stranicama Hrvatskog nogometnog kupa ili klikom ovdje.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: