Post image for Seniori započeli seriju pripremnih utakmica pobjedom, sljedeća protiv Poleta u Buševcu

Seniori započeli seriju pripremnih utakmica pobjedom, sljedeća protiv Poleta u Buševcu

31. srpnja 2013.

Seniori Lekenika rutinski su pobjedili momčad Radnika iz Majura rezultatom 11:1 (5:1). Za Lekenik su nastupili: Radošević, Sigur, Sever, Marović, Vidak, Celjak, Golić, Marić, Kovačević, Cavrić, Korečić, Živčić, Orešković, Dejanović, Gajdek, Lovrić, Turkman i Jakoviljević. Strijelci za Lekenik: Gajdek 2, Živčić 3, Jakovljević, Dejanović 2, Turkman, Orešković i Kovačević. Sljedeću utakmicu Lekenik igra protiv Poleta u Buševcu. Utakmica je na rasporedu u subotu u 18:30 sati.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

DM srpanj 31, 2013 u 23:24

JBG. Tak je uvijek kad ja nemrem gledati tj. kad me nema.

Odgovori

tugomir kolovoz 1, 2013 u 11:56

Čestitke treneru i igračima na prvoj maestralnoj pobjedi a može li raspored prvenstva,ima i novi klub od jučer stari znanci iz Odre Zrinski

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: