PREDSTAVLJAMO/ Zorac Buinac, novi trener seniora

3. srpnja 2013.

Novi trener seniora NK Lekenika, nogomet je započeo igrati u sisačkom Metalcu gdje je prošle sezone bio i trener. – U Metalcu sam prošao omladinski pogon sve do juniora, kada sam otišao u zagrebački Dinamo. Ulaskom HNK Segeste u I. HNL prelazim u njene redove i tu sam sakupio preko 200 prvoligaških nastupa. Kao kapetan ekipe, ostvarili smo povijesni uspjeh ulaskom u finale Intertoto kupa. Igrao sami za mladu reprezentaciju Hrvatske – priča o svojim nogometnim uspjesima novi trener Buinac. Igrao je i u inozemstvu, a sa HIT Goricom osvojio je Kup Slovenije i plasman u Europsku ligu. Trenerskim pozivom počeo je u segestinoj Školi nogometa, a abio je i pomoćni trener seniora u II. HNL. Potom je vodio seniore Metalca u IV. HNL (2007./08.) kada su osvojili prvo mjesto i prošle sezone kroz Premijer ligu. Na redu je Lekenik…

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: