Zoran Buinac nasljeđuje Fabijan Komljenovića

11. lipnja 2013.

Trener seniora Fabijan Komljenović i Uprava NK Lekenika sporazumno su dogovorili prekid suradnje, odnosno, Komljenović neće povesti momčad u pripreme za novu sezonu – koje lige još se čeka službena potvrda. Uprava kluba zahvaljuje se gospodinu Komljenoviću na trudu koji je uložio u periodu kada je izabran za trenera Lekenika.

Vodstvo kluba dogovorilo je suradnju sa Zoranom Buincem i on će biti novi trener seniora u naredne sezone. Z. Buinac igrao je za  Metalac, Segestu i zagrebački Dinamo, a nastupao je i za mladu repku Hrvatske. Trener je bio u Segesti i Metalcu.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Blue Warriors lipanj 24, 2013 u 16:53

SVE PRIJATELJE SPORTA I SVE LEKENICANE POZIVAMO NA OSNIVACKI SASTANAK SPORTSKE UDRUGE LEKENIK!Sastanak ce se odrzati u srijedu 26.06.2013. u 20:30h u maloj sali Hrvatskog doma u Lekeniku.Dođite u što većem broju!Vidimo se!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: