KUP: Lekenik – Pešćenica 2:0 ; Igor Hodonj izveo početni udarac

23. travnja 2013.

Kup je spojio Lekenik i Pešćenicu nakon skoro dvije godine od posljednje međusobne utakmice. Lekenik je tokom cijelog susreta dominirao te samo je bilo pitanje vremena kada će se zatresti gostujuća mreža. U prvom poluvremenu nije bilo golova dok ulaskom u igru strijelca oba pogotka Đurđeka u nastavku Lekenik prelazi u vodstvo. Početnički udarac izveo je Igor Hodonj uz ogroman pljesak i ovacije publike.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

Blue Warriors travanj 24, 2013 u 00:41

Jedan je heroj i borac-Igor Hodonj!!!

i dajte ispravite ovo “pocetnicki”,jer je izveo “pocetni” udarac 🙂

Odgovori

Imenjak travanj 24, 2013 u 16:45

Bravo Igore!

Svaka čast!

Odgovori

Igor Hodonj travanj 29, 2013 u 10:16

hvala vam decki od srca puno mi znacite

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: