Tri vrijedna boda: Lekenik – Gaj 1:0

21. travnja 2013.

Pregršt prilika i udarca prema golu Gaja i jedna lopta njihovoj mreži – rezime je jučerašnje tekme Lekenika protiv Gaja  iz Mača. Sjajnog vratara gostiju uspio je savladati Ivan Đurđeka u 52. min nakon asistencije Celčića. Novi trener na klupi Lekenika, Fabijan Komljenović imao je tako uspješan debi.

Od početka utakmice bilo je jasno da će se većina uzbuđenja događati pred vratima gostiju. Lekenik je redao prilike, a vratar Gaja Hendija sve ih je krotio. U prilikama su se najviše puta našli I. Đurđek, J. Celčić i Gusak u prvo dijelu. U nastavak je trener Komljenović krenuo sa jednom izmjenom – umjesto Hadžića ušao je Grdenić i još pojačao agresivnost u veznom redu. U sedmoj minuti nastavka, Lekenik je poveo.  J. Celčić je primio jednu dubinsku loptu, proigrao I. Đurđeka koji sa desetak metara savladava vratara gostiju. Do kraja utakmice, Lekenik je i dalje napadao (ušao je i Majstorović), pokušao povećati prednost, no nije išlo. Gosti su jednom zaprijetili preko Bobineca iz slobodnog udarca koji je sa 25 m pogodio gredu. Na kraju, najbitnija su bila tri boda za mirniji nastavak prvenstva.

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: