Trener Crnobrnja i njegovi pomoćnici više ne vode seniore Lekenika

18. travnja 2013.

Nakon jučerašnje utakmice protiv Dugog Sela (1:1), trener Igor Crnobrnja i njegovi pomoćnici Janković i Dobranić ponudili su Upravnom odboru kluba svoje ostavke i iste su prihvaćene. Danas popodne dosadašnja trenerska trojka oprostila se od igrača i klupskih pristalica. Sportski direktor kluba Boris Sigur zahvalio im se je na uloženom trudu i predanom radu u dosadašnjem dijelu sezone od dolaska u klub (zimska pauza).

Ime novog trenera seniora Lekenika obznaniti ćemo tijekom večeri.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

Blue Warriors travanj 20, 2013 u 02:51

mislite da nas nema,mislite da nas je malo,pitate jednog covjeka za misljenje,cuti ce te sa tribine nase misljenje…

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: