III. HNL Središte: Trešnjevka – Lekenik 0:0

15. travnja 2013.

Seniori Lekenika sa gostovanja iz Zagreba vratili su se sa jednim osvojenim bodom. U utakmici  bez pogodaka, po nekoliko prilika bilo je na obje strane, ipak nešto više prilika imali su Lekeničani i oni na kraju mogu više žaliti za bodovima. Pokušao je trener Crnobrnja i sa izmjenama u nastavku, ušli su Hadžić, Majstorović i Rajić, ali do pogotka se nije moglo. Lekenik već u srijedu dočekuje Dugo Selo u zaostaloj utakmici 16. kola. Utakmica počinje u 17,00 sati.

NK Trešnjevka: Daniel Pilić,  Roko Stipan Sumić,  Luka Trbuljak,  Danijel Jarić,  Domagoj Hrgović,  Bruno Zotman,  Igor Horvatin,  Josip Matić,  Mihovil Reljica Kostić,  Matej Jurić-Grgić, Kristijan Šarić (još su igrali: Ivan Šimara, Antonio Menalo, Edi Mrzljak). Trener: Fabijan Komljenović

NK Lekenik: Nikola Đurđek, Andrija Puškarić, Igor Marić, Siniša Ferenček, Josip Celčić, Ivan Đurđek, Blaž Pažin, Karlo Celčić, Dario Zanić, Josip Grdenić, Željko Kovačević (još su igrali: Dino Hadžić, Mario Majstorović, Ivan Rajić). Trener: Igor Crnobrnja

 

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: