NAJAVA VIKENDA/ Seniori kod Trešnjevke, pioniri dočekuju Frankopan

12. travnja 2013.

Seniori Lekenika ovog vikenda gostuju u Zagrebu kod Trešnjevke. Utakmica je u nedjelju, u nešto drugačijem terminu. Igra se u 11,00 sati, pa tko može, neka nedjeljno prijepodne provede u navijanju za lekeničke plave.

Juniori u nedjelju gostuju u Topuskom, a utakmica počinje u 16,30 sati.

Mlađi i stariji pioniri u nedjelju u Lekeniku ugošćuju svoje vršnjake iz galdovačkog Frankopana. Mlađi igraju u 11,15 h, a potom stariji od 12,00 sati. Tako navijači našeg kluba koji ne mogu navijati za seniore u Zagrebu, mogu bodriti naše mlade nogometaše u Lekeniku.

Limači u subotu gostuju u Petrinji kod Češkog Sela. Igra se u 11,30 sati.

{ 1 komentar… pročitaj niže ilidodaj jedan }

sportski pozdrav travanj 12, 2013 u 17:19

Tekma juniora će bit prava makljaža 🙂 U topuskom nikad nije bilo ugodno igrat 🙂

A ni ova Lekenik – Frankopan neće biti ništa manje zanimljiva 🙂

Sretno dečki i razbite ih sve! 🙂

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: