III. HNL Središte: Lekenik – Bistra 2:0

7. travnja 2013.

Nogometaši Lekenika zasluženo su pobijedili goste iz Bistre sa rezultatom 2:0. U prvom poluvremenu igra je bila podjednaka, bez puno prilika, u drgom su domaćini ubacili u veću brzinu i postigli dva pogotka. Prvo je Ivan Đurđek bio precizan sa bijele točke za 1:0 (branič gostiju je igrao rukom u 16 m), a potom je vrlo agilni Grdenić na asistenciju I. Đurđeka potvrdio pobjedu sjajnim prizemnim udarcem za 2:0. Po prvi puta za seniore je debitirao mladi i talentirani junior, 16,5 godišnji Leon Križanić. Koliko je ova pobjeda bila važna pokazalo je slavlje domaćih igrača kod pogodaka i na kraju utakmice sa Blue Warriorsima koji su bili velika podrška sa tribine.

 

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

kapa travanj 7, 2013 u 14:22

1V1eselje igrača n7akon7 gola n7a ovim fotografijama govori o zajedn7ištvu i ljub4avi igrača prema klub4u, 1Č1estitam.

Odgovori

BlueWarriors travanj 7, 2013 u 19:30

ajmooo videoo 🙂

Odgovori

boogie man travanj 11, 2013 u 21:12

Bravo dečki!

Tako se bori!

Čestitke!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: