Dobra igra i inicijativa nedovoljni za tri boda

3. travnja 2013.

Nažalost, seniori Lekenika sa jučerašnje utakmice 20. kola iz Maksimira se nisu uspjeli vratiti sa 3 boda, na kraju, ostali su i bez jednog. Maksimir je slavio sa 1:0 pogotkom iz najstrože kazne (koja je po mnogima pre strogo dosuđena). Siguran realizator sa bijele točke bio je Franjo Božić u 56. min. Utakmice je odigrana po iznimno teškom terenu i uvjeti su bili sve samo ne nogometni. Lekeničani su bili bolji i opasniji takmac, imao više prilika za postizanje pogodaka no bez prave realizacije, što ih na kraju koštalo gubitka bodova. Nadamo se da je dobra igra najava bolji dana Lekenika u nastavku prvenstva i da će bodovi stići već ove subote kad u Lekeniku gostuje Bistra.

{ 3 komentari… read them below or dodaj jedan }

navijac travanj 3, 2013 u 20:28

nakon Bistre ce se znati gdje smo,u 4. ligi ili se mozemo nadati ostanku
AJMOOOOOOOO LEKENIK!!!

Odgovori

ćiro mt travanj 4, 2013 u 13:38

nažalost utakmica sa Bistrom Vam je sad biti ili ne biti, iako ima još dosta do kraja ali ako ne pobijedite Bistru… Vrbovec igra protiv Dubrave i mislim da bi to trebao dobit uzevši u obzir domaći teren i ljude u crnom… te bi Vas i on prešao i evo Vas na 12 mjestu. Bistra dolazi znatno oslabljena ali isto joj je jako bitna utakmica jer nakon nenadanog poraza na domaćem terenu od Stupnika ne bi smjeli nikako izgubit ovu utakmicu. Sve u svemu očekujem dobru utakmicu, dobru posjećenost tribina i nadam se na suci neće biti u prvom planu. neka pobijedi nogomet i bolji na terenu!!! pozdrav Blue Warriorsima i vidim o se u subotu!!!

Odgovori

BlueWarriors travanj 5, 2013 u 23:40

Nitko kao Loža iz Bistre! :))

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: