Lekenik remizirao i peti put zaredom

17. ožujka 2013.

Nogometaši Lekenika remizirali su protiv Stupnika. Rezultat je 1:1 (0:0). Lekenik je već u desetoj minuti ostao sa desetoricom. U vrlo sumljivoj situaciji Zanić je dobio direktni crveni. Lekenik se nije predavao ali jedan igrač više u polju ipak je bila prevaga za goste. Sredinom drugog dijela Stupnikov igrač dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton. Takav razvoj situacije itekako je omogućilo Lekeniku da proba zabiti i pobijediti. Ipak nedugo nakon crvenog kartona Stupnika, gosti vode nakon pogrešeke domaće obrane. Desetak minuta kasnije gostujući igrač rukom dira loptu u svom šesnaestercu te sudac pokazuje na bijelu točku ali ne i drugi žuti karton igraču Stupnika. Ferenček je izveo ali tek pogodio vanjski dio grede. U 87. minuti Gusak je izveo prekršaj, a Đurđek pogodio glavom za 1:1. Do kraju utakmice Lekenik je u potpunosti stjerao goste u svoj šesnaesterac ali rezultatskog pomaka nije bilo. Na kraju vrlo izjednačena igra sa puno kartona. Gosti su imali nekoliko vrlo izglednih šansi da povedu i više od jednog gola ali sve je to bilo u vrijeme kada su imali igrača više. Nastavak je pripao domaćoj momčadi. Sljedeća utakmica igra se ponovno u Lekeniku. Na redu je turopoljski derbi između Lekenika i Udarnika iz Kurilovca. Utakmica je na rasporedu u subotu u 15 sati.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

Realnost ožujak 19, 2013 u 13:50

slabo je to …jako slabo…nebude dugo ovaj trener

Odgovori

ovo je negledljivo ožujak 20, 2013 u 23:31

Još nisam uspio uvidjeti koja je osnovna formacija , tko je igrač koje pozicije, a samim tim ni uigranost sastava. Nadam se da će ono što se ne vidi na terenu a što je zamišljeno u trenerovoj viziji uskoro ugledati i svjetlost dana. Sretno u turopoljskom derbiju!

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: