PREDSTAVLJAMO/ Marko Salatović

25. veljače 2013.

Novo lice u seniorskoj momčadi Lekenika je Marko Salatović (28) iz Sesveta. U Lekenik je stigao iz NK Radnik Sesvete, člana II. HNL. Marko je prve nogometne korake napravio u Croatiji Sesvete i tamo prošao cijelu omladinsku školu nogometa. Dvije sezone igrao je i za seniore Croatije. Sa kutinskom Moslavinom osvojio je III. HNL i plasirao se u II. HNL. Posljednje 3 sezone igrao je u Radniku iz Sesveta s kojim je isto osvojio III. HNL i plasirao se u II. HNL. Igra na poziciji zadnjeg veznog. O dolasku iz drugoligaša Radnika u Lekenik kaže – Radnik S. je postao dinamova filijala, pa prednost imaju njihovi igrači. Nakon poziva trenera Crnobrnje s kojim sam radio već u Radniku te razgovora sa predsjednikom Kličekom, nisam puno dvojio i eto me u Lekeniku. Zasad je sve ok, super smo ekipa i očekujem plasman u gornjoj polovici što su i očekivanja kluba – rekao je Salatović

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: