Pripremna utakmica: Lekenik – Udarnik 1:1 – Utakmicu obilježila teška povreda

11. veljače 2013.

U subotu je u Zagrebu po hladnom i vjetrovitom vremenu, odigrana pripremna utakmica sa sportskim prijateljima iz Kurilovca, koja je završila neodlučnim rezultatom. Naizgled, jednu običnu pripremnu utakmicu obilježila je teška povreda gledatelja!?!. Naime, vjerni pratitelj našeg kluba Franjo Cvetić– Dugi, kao i mnogo puta do tada, gledao je sa ostalih 20-tak „ovisnika“ utakmicu neposredno uz sami teren na neotopljenim naslagama snijega. Sredinom prvog poluvremena, u žaru borbe za loptu došlo je do sudara  K. Celčića i J. Sokola, kojom prilikom je ovaj potonji izletio s terena i nehotice pokosio Dugog. Neugodan i iznenadni udarac, nažalost nije izdržala potkoljenica našeg Franje, koji je nakon intervencije fizioterapeuta Slavena odvezen u Traumatološku bolnicu u Draškovićevu, gdje je konstatirano napuknuće kosti. Dugi se trenutno nalazi u bolničkom krevetu, te očekuje otpust iz bolnice u utorak, teži za nekoliko kilograma gipsa. Ovim putem svi navijači, igrači i članovi Uprave kluba žele Dugom što brži oporavak, uz želju da se što prije vrati na tribine – naravno sa štitnicima iliti kostobranima koje će osigurati klub.

{ 2 komentari… read them below or dodaj jedan }

kapa veljača 12, 2013 u 12:30

Drži se Dugi svi smo uz tebe još će mo mi puno utakmica NK Lekenik odgledati zajedno ali iza zaštitne ograde.

Odgovori

kladara boy veljača 12, 2013 u 20:09

još malo pa će stavljat u ponudu hoce li bit ozljedenih :DDD

Odgovori

Ostavi komentar

Prethodni članak:

Slijedeći članak: